نویسنده : تیموررضائی شهریور
تاریخ : یک شنبه 5 مرداد 1393برچسب:,

حالم را پرسیدند ، گفتم رو به راهم ! نمی دانند رو به راهی هستم که تو رفته ای .

آنجا که تو هستی دگر رهگذری نیست / غیر از غم دوریت مرا همسفری نیست / خواهم که به سویت پر پرواز در آرم / افسوس که از بخت بدم بال و پری نیست .

چه کسی می داند زمانه شتابان به کجا می تازد ؟ شاید خوشبختی وصال چشمانت باشد ، من به وصل نگاهت دلخوشم .

برچسب‌ها:
نویسنده : تیموررضائی شهریور
تاریخ : شنبه 4 مرداد 1393برچسب:,

عجیب است دریا ، همین که غرقش میشوی پس میزند تو را ، مثل تو ! اعتبار آدمها به حضورشون نیست ، به دلهره ایست که در نبودشون ایجاد میشه ! صد سال بعد از مرگ من / گر بشکافی قبر من / خواهی شنید از قلب من / دوستت دارم دوست من . مرا به ذهنت ، نه به دلت بسپار ، من از گم شدن در جاهای شلوغ می ترسم . در محفل اگر دوست نباشد که صفا نیست / هر آب روان در همه جا آب بقا نیست / ای دوست بیا روشنی محفل ما باش / ما را طمعی از تو به جز مهر و وفا نیست .

جدیدترین پیامک ها و اس ام اس خیانت سال 93

نیلوفر تنها گلیه که برای زنده موندن باید دور یک گل بپیچه ، اجازه هست نیلوفر زندگیت بشم ؟ حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست ، ولی یاد تو مهمان همیشگی قلبم است . من نه عاشق هستم و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من ، من هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد ، من نه عاشقم و نه دلداده به گیسوی بلند و نه آلوده به افکار پلید ، من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی میفهمد .

برچسب‌ها:
نویسنده : تیموررضائی شهریور
تاریخ : جمعه 3 مرداد 1393برچسب:,

نیلوفر تنها گلیه که برای زنده موندن باید دور یک گل بپیچه ، اجازه هست نیلوفر زندگیت بشم ؟

حضور آرامت مدتهاست در کنارم نیست ، ولی یاد تو مهمان همیشگی قلبم است .

من نه عاشق هستم و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من ، من هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد ، من نه عاشقم و نه دلداده به گیسوی بلند و نه آلوده به افکار پلید ، من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی میفهمد .

برچسب‌ها:
نویسنده : تیموررضائی شهریور
تاریخ : پنج شنبه 2 مرداد 1393برچسب:,

آنکه هر شب تا سحر سوزد ز هجرانت منم / آنکه چون پروانه ای گردیده حیرانت منم . برای عاشقی از نسل آدم / دو چشمت بهترین پیغام عالم / تمام آرزوهایم همین است / نبینم در نگاهت ذره ای غم . لحظه هایی هست که دلم واقعا برایت تنگ میشود ، من اسم این لحظه ها را " همیشه " گذاشته ام . به گزارش قلبم ، هوای چشمم به علت ندیدن عزیزم تا لحظاتی دیگر بارانی میشود !

متن و جملات تیکه دار و اس ام اس تیکه دار جدید

تو اگر بی خبر از قلب پریشان منی / با همه بی خبری هم نفس جان منی . روزی با خود فکر می کردم اگر او را با غریبه ای ببینم ، شهر را به آتش می کشم ، ولی امروز حاضر نیستم کبریتی روشن کنم تا ببینم او کجاست ! |”"”"”"|_!”-., “@@”" “”@” بدخواهات برن زیرش ! منو ببخش که بی خبر تو خلوتت پا میزارم / مقصرش دلتنگیه ، من که گناهی ندارم . کوتاهترین فاصله ها برای گفتن دوستت دارم یه لبخنده ، یه دنیا لبخند برای تو . نگاه تو سیب است و من نیوتنی بیچاره ، بی خواب از کشف جاذبه . سرخ شد آیینه از هرم نگاه من و تو / بهتر از عشق کسی نیست پناه من و تو / هنر عاشقی امروز پسند همه نیست / که محبت شده اینگونه گناه من و تو .

برچسب‌ها:
نویسنده : تیموررضائی شهریور
تاریخ : چهار شنبه 1 مرداد 1393برچسب:,

|”"”"”"|_!”-.,
“@@”" “”@”

بدخواهات برن زیرش !

منو ببخش که بی خبر تو خلوتت پا میزارم / مقصرش دلتنگیه ، من که گناهی ندارم .

کوتاهترین فاصله ها برای گفتن دوستت دارم یه لبخنده ، یه دنیا لبخند برای تو .

نگاه تو سیب است و من نیوتنی بیچاره ، بی خواب از کشف جاذبه .

سرخ شد آیینه از هرم نگاه من و تو / بهتر از عشق کسی نیست پناه من و تو / هنر عاشقی امروز پسند همه نیست / که محبت شده اینگونه گناه من و تو .

برچسب‌ها: